Budowa BTS

Możemy zaprojektować i zbudować halę produkcyjną lub magazyn na Twoje zamówienie. Inwestycje o nazwie BTS – skrót od angielskiego określenia „build-to-suit” – to budynki idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej firmy. Ich powierzchnia, kubatura i funkcje odpowiadają specyfice działalności najemcy, a optymalnie wykorzystana przestrzeń przekłada się na korzyści ekonomiczne.

Do zaoferowania mamy nie tylko „know-how” i ogromne doświadczenie w budowie takich obiektów, ale również znakomite tereny inwestycyjne w okolicach Rzeszowa. Posiadamy działki w Rogoźnicy i w Rudnej Małej. To rejon, gdzie rozwinęło się nowoczesne zagłębie przemysłowe. Na 170 ha Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego „Aeropolis” działa już ponad 50 firm o globalnym zasięgu. Możesz zostać ich sąsiadem, korzystając z naszej oferty budowy BTS. Usługa jest kompleksowa i obejmuje zarówno projekt, jak i realizację zamówionego obiektu.

Doświadczenie i zaufanie

Posiadamy doświadczenie w budowie zarówno hal produkcyjnych, jak i magazynowych. Sukcesem są nasze dotychczasowe inwestycje. Magazyny wysokiego składowania w Rogoźnicy to projekty zrealizowane pod naszym nadzorem jako generalnego wykonawcy. Taki magazyn możemy wybudować także dla Twojej firmy. Nasza oferta budowy BTS to:

    Zapytaj o usługę