Cross-docking Podkarpacie

W naszych nowoczesnych parkach logistycznych na Podkarpaciu dysponujemy profesjonalną platformą przeładunkową i nowoczesnym sprzętem magazynowym. Obsługujemy większość typów pojazdów oraz ładunków. Własna flota samochodów i dobrze skoordynowana współpraca z innymi przewoźnikami pozwala nam oferować usługi kompletacji/ dekompletacji ładunku na najlepszym poziomie.

 

Usprawnienie dostaw towarów

Realizujemy przepakowywanie towarów i kompletowanie zamówień od razu po dostarczeniu do magazynu bez potrzeby ich składowania. Po odebraniu towar jest przygotowywany do wysyłki w magazynie przeładunkowym i załadowywany do konkretnych samochodów w celu ich końcowego dostarczenia do odbiorcy. Jest to możliwe dzięki naszym nowoczesnym magazynom przeładunkowym – cross dockingowym o zwiększonej strefie do przeładunku towarów z podjazdami dla wszystkich typów samochodów.

Nasza firma logistyczna ResLogistic oferuje usługi cross-docking w województwie podkarpackim.

Przeładunek

Własne powierzchnie przeładunkowe w nowoczesnych magazynach klasy A+ spełniających najwyższe standardy techniczne

Doki i sprzęt

Szybki przeładunek dzięki nowoczesnej infrastrukturze – duża liczba doków, sprzętu magazynowego

Dystrybucja

Własna flota kilkudziesięciu samochodów dystrybucyjnych, gwarantująca terminowe dostawy i odbiory

Obieg dokumentów

Sprawny obieg informacji i dokumentów – profesjonalizm i dobra organizacja pracy i procesów magazynowych

 

Magazynowanie Podkarpacie

Firma logistyczna Reslogistic posiada profesjonalne centra logistyczne na Podkarpaciu, które oferują również usługi magazynowania. Obiekty zlokalizowane w Rudnej Małej i Rogoźnicy pod Rzeszowem przystosowane są do przechowywania towarów na półkach i paletach. Swoją ofertę magazynowania na Podkarpaciu kierujemy zarówno do małych jak i dużych firm. Oferujemy nie tylko wynajem powierzchni magazynowej i kompleksową usługę magazynową, ale również wynajem powierzchni biurowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    Zapytaj o usługę