Transport towarów z magazynu logistycznego

Jako operator logistyczny nie tylko magazynujemy towar, ale również organizujemy jego transport – od dużych taborów po wysyłkę drobnicową do klienta detalicznego. Wśród naszych Klientów jest wiele firm z branży FMCG, automotive, produkcji przemysłowej, i innych.

Dysponujemy rozbudowaną flotą zróżnicowanych środków transportowych. Z myślą o kompleksowej obsłudze naszych Klientów, nawiązaliśmy współpracę z wieloma operatorami przesyłek i zaufanymi firmami kurierskimi, tworząc dobrze zorganizowaną i globalną sieć dystrybucji. Przesyłki z naszego magazynu można wysłać za pośrednictwem dowolnej firmy przewozowej. Dogodna lokalizacja Parków Logistycznych Rogoźnica i Rudna Mała, obok węzła autostrady A4 i drogi ekspresowej S19 oraz niedaleko Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka, ułatwia szybki transport w każde miejsce na mapie Polski i za granicę.

Magazynowanie i dystrybucja

Transport dobrze zorganizowany

Jesteśmy liderem logistyki magazynowej w Polsce południowo-wschodniej. Sprawnie i szybko realizujemy także dystrybucję powierzonego nam towaru, uwzględniając tzw. okna czasowe oraz indywidualne wymagania Klientów.
Dystrybucja z Reslogistic to:

Transport w dowolne miejsce

Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się na rynku logistycznym operatorami kurierskimi i drobnicowymi

Natychmiastowa dystrybucja przesyłek

Wysyłamy przesyłki bez zwłoki dzięki integracji systemu magazynowego WMS z systemami informatycznymi Klientów i firm kurierskich

Śledzenie przesyłek

Zapewniamy możliwość pełnego śledzenia przesyłek – zamawiający mają dostęp do informacji o statusie dostaw

Jedna umowa

Wszystkie sposoby dostawy produktów realizowane są w ramach jednej kompleksowej umowy z Klientem

    Zapytaj o usługę