Fulfillment dla E-commerce

fulfilment dla sklepów internetowych

 

Prowadzenie sklepu internetowego to praca, która wymaga poświecenia znacznej ilości czasu i energii. W odróżnieniu od sklepu stacjonarnego sprzedawca musi zająć się również odpowiednim spakowaniem i wysłaniem zakupionego przez klienta towaru. Zwłaszcza dla małych i średnich sklepów online jest to zadanie, które znacząco utrudnia codzienną pracę. Z tego względu wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z usługi jaką jest fulfillment Rzeszów dla e-commerce. Jest to usługa, która jest niezwykle popularna w krajach zachodnich, gdzie handel online ma dłuższą tradycję niż w Polsce. Fulfillment dla sklepów internetowych jest doskonałym sposobem na oszczędzenie czasu oraz uzyskanie pewności, że wszystkie przesyłki zostaną dostarczone do klientów w sposób terminowy i bezpieczny.

 

Fulfillment ecommerce

 

Czym jest fulfillment?

 

Fulfillment to najprościej mówiąc przekazanie odpowiedzialności logistycznej za wysyłkę towarów do organu zewnętrznego. Oznacza to, że operator logistyczny zajmuje się magazynowaniem, pakowaniem i wysyłką towarów do klienta, a często również obsługą zwrotów.

 

Usługa fulfillment to niezwykle korzystne rozwiązanie dla sklepów internetowych, które nie posiadają własnego magazynu, odpowiedniej kadry czy innych niezbędnych środków do samodzielnej obsługi wysyłki. Fulfillment dla sklepów internetowych pozwala oszczędzić wiele czasu, który można przeznaczyć na rozbudowę oferty sklepu, poszukiwanie nowych klientów czy inne, bardziej opłacalne czynności niż pakowanie przesyłek. Fulfillment dla e-commerce to rozwiązanie korzystne zarówno dla małych sklepów online, jak i dużych sieci ecommerce.

Firma Reslogistic oferuje usługę fulfillmentu dla wielu branż, między innymi branży:

 

logistyka-branzy-odziezowej

odzieżowej

logistyka-branzy-sportowej

sportowej

logistyka-kosmetykow

kosmetyków

logistyka-suplementow

suplementów

logistyka-zdrowa-zywnosc

żywności

 

Kompletowanie produktów dla e-commerce

 

Zalety fulfillmentu dla sklepów internetowych to przede wszystkim:

  • – znaczna oszczędność czasu;
  • – brak potrzeby posiadania magazynu na towary;
  • – odpowiedzialność za wysyłkę po stronie zewnętrznej firmy;
  • – często niższa cena dostawy.

 

Cennik Fullfilment

 

Koszt obsługi logistycznej dla sklepów internetowych uzależniony jest od indywidualnych potrzeb, dlatego nie istnieje jeden uniwersalny cennik fulfillmentu. Chcesz wiedzieć ile kosztuje fulfillment i jaka jest cena usługi dla Twojego e-commerce? Aby poznać konkretny koszt obsługi sklepu internetowego najlepiej skontaktować się z renomowanym operatorem logistycznym, który zaproponuję ofertę i koszt fulfillmentu dla sklepu online. Cena fulfillmentu dla ecommerce jest uzależniona od wielu czynników (branży i asortymentu, zajmowanej przestrzeni magazynowej, liczby wysyłanych paczek, usług dodatkowych).

fulfillment dla ecommerce rzeszówFulfillment Rzeszów

 

Firma logistyczna Reslogistic z Rzeszowa oferuje szereg usług logistycznych, w tym również usługę fulfillmentu dla ecommerce – sklepów online. Proponowany przez nas outsourcing logistyczny to gwarancja profesjonalnego i szybkiego przeprowadzania procesu magazynowania, wysyłki oraz obsługi zwrotów sprzedawanych przez Państwa towarów w sieci. Posiadamy system zsynchronizowany ze wszystkimi platformami sprzedażowymi – Shoper, PrestaShop, Shopify, IdoSell Shop, Shoplo, Magento, WooCommerce, GoShop, RedCart, Allegro, eBay, Amazon. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy firmą logistyczną z Rzeszowa, jednak nasze usługi logistycznno moagazynowe, w tym fullfilment dla e-commerce świadczymy dla podmiotów w całej Polsce. W przypadku pytań zapraszamy do działu FAQ oraz do kontaktu.