Firma logistyczna Rzeszów

Firma logistyczna Reslogistic z Rzeszowa (podkarpackie) to lider branży logistycznej i magazynowej w Polsce południowo-wschodniej. Nasze nowoczesne centra logistyczne z magazynami klasy A+ zbudowaliśmy na Podkarpaciu, przy węźle autostrady A-4 i drogi ekspresowej S19, w pobliżu międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. To miejsce strategiczne ze względu na dostępność transportową – położone na szlaku łączącym wschodnią i zachodnią granicę Polski oraz przy drodze wiodącej do przejścia granicznego ze Słowacją w Barwinku – doskonały punkt dystrybucyjny towarów naszych Klientów do dowolnych miejsc przeznaczenia.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które swoją silną pozycję na rynku buduje od ponad 20 lat. Z sukcesem łączymy doświadczenie ze strategią nieustannego rozwoju. Dzięki temu pozostajemy nowoczesną firmą, oferującą usługi dopasowane do rosnących wymagań naszych Klientów.

 

 

Dostawca usług logistycznych

Najlepszy operator logistyczny Podkarpacie

 

Inwestujemy w inteligentne systemy magazynowe WMS i zaawansowane oprogramowanie logistyczne. Nowe technologie prowadzą do całkowitej automatyzacji wielu procesów, dzięki temu rośnie wydajność pracy i dokładność, a zamówione towary są coraz szybciej dostarczane. W ten sposób firmy, dla których świadczymy usługi, redukują koszty działalności i budują swoją przewagę rynkową.
Zadowoleni odbiorcy – ostatnie ogniwa w inteligentnym łańcuchu dostaw – to nasz cel. W tym duchu rozwija się Reslogistic.

1995

Początki działalności

Marka Reslogistic wyrosła na fundamencie firmy rodzinnej Rybexim i w 2019 roku stała się wspólną nazwą dla scalonych spółek. Początki naszej działalności sięgają 1995 roku. Firma od początku rozwijała się w kierunku zarządzania, budowy i wynajmu nieruchomości komercyjnych dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu pracowników przełożyły się na wysoką jakość usług i szybko zaowocowały pozyskaniem strategicznych partnerów. Obsługę magazynowo-transportową zapewniliśmy wiodącym firmom piwowarskim w Polsce. Od 1999 roku jesteśmy operatorem logistycznym m.in. Grupy Żywiec.

2003

Własne parki logistyczne

Od 2003 roku inwestujemy we własne parki logistyczne. Najpierw tworząc Park Logistyczny w Rudnej Małej k. Rzeszowa, a dziesięć lat później oddając do użytku pierwszy magazyn wysokiego składowania w Parku Logistycznym Rogoźnica. Budowa kolejnych magazynów i Parku Logistycznego czyni Reslogistic jedną z najszybciej rozwijających się firm logistycznych w tej części Polski.

2019

Dzielimy się sukcesem

Firma Reslogistic została doceniona przez gospodarcze autorytety i wyróżniona tytułami Gepard Biznesu oraz Przedsiębiorstwo Fair Play. Traktujemy to jako zobowiązanie do jeszcze większej dbałości o jakość naszych usług. Potwierdzają ją również takie certyfikaty jak: ISO 9001, ISO 14000, HACCP i OHSAS.