Kompleksowa obsługa logistyczna

Sprawnie zarządzamy powierzonym nam towarem. Kompleksowa obsługa logistyczna i magazynowa zapewnia pewność i terminowość działania. Przyjmujemy dostawy do magazynu, weryfikujemy je pod względem zgodności z zamówieniem, zapewniamy ich bezpieczne składowanie, po czym kompletujemy zamówienia i wysyłamy do Twoich klientów. Dzięki zintegrowanym systemom informatycznym możemy sprawnie oraz na bieżąco realizować magazynowanie i dystrybucję, a Ty na każdym etapie możesz śledzić status ich realizacji we własnym systemie, bądź bezpośrednio w naszym.

Logistyka magazynowa w naszych centrach logistycznych w Rzeszowie pozwala na obsługuję projektów z różnych branż: art. dla dzieci i zabawek, meblowej, wyposażenia wnętrz,  kosmetycznej i spożywczej, wymagającej nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury, poprzez RTV i AGD, oświetleniową, czy fashion wymagających specjalistycznego sposobu składowania, czy też automotive i lotniczej wymagających bezpieczeństwa i precyzji planowania just in time. Kompleksowa usługa logistyczna w naszej firmie dostosowana jest do specyfiki branży klienta, dzięki czemu oferujemy najwyższej jakości usługi gwarantujące bezpieczeństwo i sprawny przebieg całego procesu.

Na outsourcingu oszczędzasz. Zamiast inwestować we własny magazyn, kadrę do jego obsługi i drogie programy komputerowe, zlecasz logistykę magazynową profesjonalistom. Sprawdź jak działa logistyka i magazynowanie w naszej firmie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, szczytami sezonowymi i kumulacją zamówień. Nie musisz się tym martwić – jesteśmy sprawnie działającym elementem Twojego przedsiębiorstwa. Kompleksowa obsługa logistyczna i magazynowa pozwala oszczędzić czas i pieniądze, które możesz poświęcić na rozwój swojej firmy.

Kompleksowa obsługa magazynu

Usługi logistyczne

Codzienne wysyłki

Każdego dnia wysyłamy setki palet do odbiorców sieciowych, hurtowych i detalicznych

System WMS

Dzięki ewidencji wszelkich operacji Klient ma wgląd do stanów rzeczywistych

Produkty FMCG

Dla branży spożywczej stosujemy zasadę FEFO – w pierwszej kolejności wysyłamy towary o najkrótszej dacie przydatności

Elastyczność

Rozwiązujemy problemy związane z sezonowością zamówień i dbamy o ich terminową realizację

Logistyka i Magazynowanie

Firma logistyczna Reslogistic Rzeszów oferuje swoim klientom profesjonalną obsługę magazynową dopasowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Obsługa magazynowa obejmuje szereg czynności, które wykonywane są przez doświadczoną kadrę i oparte o nowoczesne systemy informatyczne. Logistyka magazynowania pozwala Państwu na oszczędność czasu i pewność czasowych dostaw. Gwarantujemy, że oferowana przez nas logistyka magazynowa znacznie ułatwi prowadzenie biznesu i oszczędzi wiele czasu i energii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w sprawie kompleksowej usług logistycznej.

    Zapytaj o usługę