Kompleksowa logistyka magazynowa

Sprawnie zarządzamy powierzonym nam towarem. Przyjmujemy dostawy do magazynu, zapewniamy ich bezpieczne składowanie, kompletujemy zamówienia i wysyłamy do Twoich klientów. Dzięki zintegrowanym systemom informatycznym możemy obsłużyć zarówno branżę automotive, dostarczając części samochodowe wprost na taśmę produkcyjną fabryki aut (just-in-time), jak i spożywczą, przygotowując gotowe palety z miksem towarów do sieci handlowych.

Możesz nam powierzyć zarządzanie towarem różnego typu: częściami do produkcji, wyrobami gotowymi, opakowaniami, materiałami reklamowymi i promocyjnymi. Zajmiemy się ich ewidencją, kontrolą stanu i terminami przydatności.

Na outsourcingu oszczędzasz. Zamiast inwestować we własny magazyn, kadrę do jego obsługi i drogie programy komputerowe, zlecasz logistykę magazynową profesjonalistom. Na swoim komputerze na bieżąco możesz śledzić wszystkie operacje związane z Twoim towarem, jakie odnotowuje nasz system zarządzania magazynem WMS (Warehouse Management System). Zza biurka zarządzasz przepływem towarów i wszelkimi operacjami magazynowymi. My dbamy o ich realizację. Bierzemy odpowiedzialność za niespodziewane sytuacje, sezonowe szczyty i kumulacje zamówień. Nie musisz się tym martwić. Jesteśmy sprawnie działającym elementem Twojego przedsiębiorstwa!

Codzienne wysyłki

Każdego dnia wysyłamy setki palet do odbiorców sieciowych, hurtowych i detalicznych

System WMS

Dzięki ewidencji wszelkich operacji Klient ma wgląd do stanów rzeczywistych

Produkty FMCG

Dla branży spożywczej stosujemy zasadę FEFO- w pierwszej kolejności wysyłamy towary o najkrótszej dacie przydatności

Elastyczność

Rozwiązujemy problemy związane z sezonowością zamówień i dbamy o ich terminową realizację

Zapytaj o usługę