Kompleksowa logistyka magazynowa

Sprawnie zarządzamy powierzonym nam towarem. Kompleksowa obsługa logistyczna zapewnia pewność i terminowość działania. Przyjmujemy dostawy do magazynu, weryfikujemy je pod względem zgodności z zamówieniem, zapewniamy ich bezpieczne składowanie, po czym kompletujemy zamówienia i wysyłamy do Twoich klientów. Dzięki zintegrowanym systemom informatycznym możemy sprawnie oraz na bieżąco realizować Twoje zlecenia, a Ty na każdym etapie możesz śledzić status ich realizacji we własnym systemie, bądź bezpośrednio w naszym.

W naszych centrach logistycznych obsługujemy projekty z różnych branż: od kosmetycznej i spożywczej, wymagającej nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury, poprzez AGD, oświetleniową, czy fashion wymagających specjalistycznego sposobu składowania, czy też automotive i lotniczej wymagających bezpieczeństwa i precyzji planowania just in time.

Na outsourcingu oszczędzasz. Zamiast inwestować we własny magazyn, kadrę do jego obsługi i drogie programy komputerowe, zlecasz logistykę magazynową profesjonalistom. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, szczytami sezonowymi i kumulacją zamówień. Nie musisz się tym martwić – jesteśmy sprawnie działającym elementem Twojego przedsiębiorstwa. Kompleksowa obsługa logistyczna pozwala oszczędzić czas i pieniądze, które możesz poświęcić na rozwój swojej firmy.

Kompleksowa obsługa magazynu

Codzienne wysyłki

Każdego dnia wysyłamy setki palet do odbiorców sieciowych, hurtowych i detalicznych

System WMS

Dzięki ewidencji wszelkich operacji Klient ma wgląd do stanów rzeczywistych

Produkty FMCG

Dla branży spożywczej stosujemy zasadę FEFO – w pierwszej kolejności wysyłamy towary o najkrótszej dacie przydatności

Elastyczność

Rozwiązujemy problemy związane z sezonowością zamówień i dbamy o ich terminową realizację

    Zapytaj o usługę