Logistyka e-commerce

Pomagamy budować silną i godną zaufania markę Twojego sklepu internetowego. Wysyłając towar na czas, który jest prawidłowo skompletowany i spakowany, powiększamy grono Twoich zadowolonych klientów.

Logistyką e-commerce zajmujemy się od wielu lat i posiadamy w jej organizacji duże doświadczenie. Wiemy, że to trudny biznes, w którym istnieje ryzyko niskich ocen od kupujących i pomagamy ich uniknąć. Nasza oferta obejmuje pełną obsługę e-sklepów, organizację dystrybucji drobnych przesyłek, a także materiałów reklamowych. Zajmujemy się również obsługą zwracanych towarów. Zapewniamy integrację magazynu z Twoim e-sklepem. Zamówienia kupujących spływają do naszego systemu informatycznego, który automatycznie kieruje je do realizacji, organizując proces kompletacji i przygotowania paczki tak, by trwał on jak najkrócej. Kilkakrotna weryfikacja na różnym poziomie realizacji zlecenia pozwala wyeliminować błędy niemal w 100 procentach.

Logistyka w e-commerceto usługa, na którą jest coraz to większy popyt. Wiele przedsiębiorców zmaga się, aby jak najlepiej oraz jak najszybciej zrealizować zamówienia do swoich odbiorców. Po drodze można napotkać wiele trudności w postaci szczytów sezonowych, dostępności powierzchni magazynowej i wielu innych czynników. Logistyka e-commerce to niewątpliwie zadanie dla specjalistów. Kierujemy naszą ofertę nie tylko do prężnie działających przedsiębiorców, ale i także do tzw. start-upów. Logistyka w e-commerce dla osoby rozpoczynającej sprzedaż internetową może być nie lada wyzwaniem. Dlatego możesz spokojnie zająć się innymi aspektami swojego biznesu, a nam powierzyć swoją logistykę e-commerce.

Tworzymy perfekcyjną logistykę, a jej nieodłącznym czynnikiem jest zadowolenie nie tylko Ciebie, ale i Twojego klienta. Sercem logistyki e-commerce jest odpowiedni system- WMS. Oprócz zaplanowania wszelkich operacji magazynowych, aby przebiegały w sposób sprawny oraz szybki, system ten jest także w stanie wysyłać Ci komunikaty o przebiegu procesu działań dla Twojej logistyki w e-commerce. Dzięki tak zaplanowanej pracy masz wgląd do wszystkich operacji w Twoim magazynie zewnętrznym. O każdej dogodnejdla Ciebie porze możesz weryfikować każdy element naszej współpracy dla logistyki e-commerce.Ty zarabiasz i masz grono zadowolonych klientów, a my mamy kolejne zlecenia do realizacji – zatem satysfakcja jest obopólna.

E-sklepy

Kompleksowa obsługa sklepów internetowych wraz z przyjmowaniem zwrotów

Bez pomyłek

Zaawansowany system kompletacji i pakowania, eliminujący ryzyko pomyłek

Sprawdzony towar

W imieniu Klienta kontrolujemy przyjmowany towar – ilość, jakość, terminy ważności

Szybko i tanio

Automatyzacja pracy magazynu pozwala realizować wiele zleceń w jednej ścieżce

Zapytaj o usługę