Logistyka e-commerce

Pomagamy budować silną i godną zaufania markę Twojego sklepu internetowego. Wysyłając towar na czas, który jest prawidłowo skompletowany i spakowany, powiększamy grono Twoich zadowolonych klientów.

Logistyką e-commerce zajmujemy się od wielu lat i posiadamy w jej organizacji duże doświadczenie. Wiemy, że to trudny biznes, w którym istnieje ryzyko niskich ocen od kupujących i pomagamy ich uniknąć. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę sklepów internetowych, organizację dystrybucji drobnych przesyłek, a także materiałów reklamowych. Zajmujemy się również obsługą zwracanych towarów. Zapewniamy integrację magazynu z Twoim e-sklepem. Zamówienia kupujących spływają do naszego systemu informatycznego, który automatycznie kieruje je do realizacji, organizując proces kompletacji i przygotowania paczki tak, by trwał on jak najkrócej. Kilkakrotna weryfikacja na różnym poziomie realizacji zlecenia pozwala wyeliminować błędy niemal w 100 procentach.

Kompleksowa obsługa sklepów internetowych

Logistyka w e-commerce to usługa, na którą jest coraz to większy popyt. Wiele przedsiębiorców zmaga się, aby jak najlepiej oraz jak najszybciej zrealizować zamówienia do swoich odbiorców. Po drodze można napotkać wiele trudności w postaci szczytów sezonowych, dostępności powierzchni magazynowej i wielu innych czynników. Logistyka e-commerce to niewątpliwie zadanie dla specjalistów. Kierujemy naszą ofertę nie tylko do prężnie działających przedsiębiorców, ale i także do tzw. start-upów. Logistyka w e-commerce dla osoby rozpoczynającej sprzedaż internetową może być nie lada wyzwaniem. Dlatego możesz spokojnie zająć się innymi aspektami swojego biznesu, a nam powierzyć swoją logistykę e-commerce.

Tworzymy perfekcyjną logistykę, a jej nieodłącznym czynnikiem jest zadowolenie nie tylko Ciebie, ale i Twojego klienta. Sercem logistyki e-commerce jest odpowiedni system WMS. Synchronizujemy się ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami ecommerce ( Shoper, Shopify, PrestaShop, IdoSell Shop, Magento, Shoplo, Amazon, Allegro, eBay, GoShop, RedCart czy WooCommerce). Oprócz zaplanowania wszelkich operacji magazynowych, aby przebiegały w sposób sprawny oraz szybki, system ten jest także w stanie wysyłać Ci komunikaty o przebiegu procesu działań dla Twojej logistyki w e-commerce. Dzięki tak zaplanowanej pracy masz wgląd do wszystkich operacji w Twoim magazynie zewnętrznym. O każdej dogodnej dla Ciebie porze możesz weryfikować każdy element naszej współpracy dla logistyki e-commerce. Ty zarabiasz i masz grono zadowolonych klientów, a my mamy kolejne zlecenia do realizacji – zatem satysfakcja jest obopólna.

E-sklepy

Kompleksowa obsługa sklepów internetowych wraz z przyjmowaniem zwrotów

Bez pomyłek

Zaawansowany system kompletacji i pakowania, eliminujący ryzyko pomyłek

Sprawdzony towar

W imieniu Klienta kontrolujemy przyjmowany towar – ilość, jakość, terminy ważności

Szybko i tanio

Kompleksowa obsługa sklepów internetowych oszczędzi Twój czas. Automatyzacja pracy magazynu pozwala realizować wiele zleceń w jednej ścieżce

Logistyka materiałów reklamowych i marketingowych

Działamy w niemal każdej branży, również w branży reklamowej. Logistyka materiałów marketingowych i reklamowych nie stanowi dla nas problemu!

    Zapytaj o usługę