Magazynowanie towarów

Logistyka i magazynowanie to główne obszary działania firmy Reslogistic.W naszych nowoczesnych i zautomatyzowanych magazynach możesz składować towar krótko i długoterminowo. Posiadamy magazyny klasy A+ w Parku Logistycznym Rogoźnica pod Rzeszowem. Oferujemy 30 000 miejsc paletowych i 12 000 miejsc półkowych na antresolach. Znajdują się one w Hali 1 wybudowanej w 2013 roku oraz Hali 2 oddanej do użytku w 2017 roku. Obie hale to magazyny wysokiego składowania, z regałami sięgającymi 10-12 metrów.

Magazynowanie towaru dla sklepu internetowego

Wszystkie magazyny są ogrzewane i docieplone, wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje i zabezpieczenia są wygodnym zapleczem dla wielu firm i branż – od e-commerce po producentów samochodów i arty. samochodowych. Przyjmujemy tu towary różnego typu – całe spektrum opakowań, rodzajów asortymentu, wag i gabarytów, które rozmieszczamy tak, by optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynu. Towary magazynowane są w zależności od klienta na paletach oraz na półkach.

Magazyny A+

Energooszczędne składowanie w magazynach spełniających najwyższe standardy i wymogi techniczne.

Automatyka przeciwpożarowa

Pełne zabezpieczenie magazynowanego towaru przed pożarem dzięki zautomatyzowanej instalacji.

Monitoring i ochrona przed kradzieżą

Całodobowa ochrona przed kradzieżą, telewizyjny system dozorowy CCTV i kontrolowany dostęp do budynku.

Pełna kontrola nad towarem

Stały i bezpośredni dostęp do informacji o stanach magazynowych poprzez integrację systemową.

Logistyka i magazynowanie

Firma Reslogistic oferuje profesjonalne usługi magazynowania i kompleksowej obsługi klientów z każdej branży. Logistyka i magazynowanie oferowane przez naszą firmę to doskonały sposób na sprawne i bezpieczne zarządzanie zasobami. Poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

    Zapytaj o usługę