Usługi magazynowe

Logistyka i magazynowanie towarów to główne obszary działania firmy Reslogistic. W naszych nowoczesnych i zautomatyzowanych magazynach logistycznych możesz składować towar krótko i długoterminowo. Posiadamy magazyny klasy A+ w Parku Logistycznym Rogoźnica pod Rzeszowem. Oferujemy 30 000 miejsc paletowych i 12 000 miejsc półkowych na antresolach przeznaczonych na magazynowanie towarów. Znajdują się one w Hali 1 wybudowanej w 2013 roku oraz Hali 2 oddanej do użytku w 2017 roku. Obie hale to magazyny wysokiego składowania, z regałami sięgającymi 10-12 metrów. Nasze usługi magazynowe świadczone są na bardzo wysokim poziomie.

Magazynowanie towaru dla sklepu internetowego

Wszystkie magazyny są ogrzewane i docieplone, wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje i zabezpieczenia są wygodnym zapleczem dla wielu firm i branż – od e-commerce po producentów samochodów i arty. samochodowych. Przyjmujemy tu towary różnego typu – całe spektrum opakowań, rodzajów asortymentu, wag i gabarytów, które rozmieszczamy tak, by optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynu. Towary magazynowane są w zależności od klienta na paletach oraz na półkach. Usługi magazynowania towarów prowadzone są przez nas wyspecjalizowany zespół pracowników, który dzięki wysokim kompetencjom i wiedzy zapewnia najwyższą jakość usług magazynowych i zarządzanie stockiem. Magazynowanie towarów to skomplikowany element procesu logistycznego, który warto zlecić profesjonalnemu operatorowi. W naszych magazynach wszystkie towary składowane są zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Magazyny A+

Energooszczędne składowanie w magazynach spełniających najwyższe standardy i wymogi techniczne.

Automatyka przeciwpożarowa

Pełne zabezpieczenie magazynowanego towaru przed pożarem dzięki zautomatyzowanej instalacji.

Monitoring i ochrona przed kradzieżą

Całodobowa ochrona przed kradzieżą, telewizyjny system dozorowy CCTV i kontrolowany dostęp do budynku.

Pełna kontrola nad towarem

Stały i bezpośredni dostęp do informacji o stanach magazynowych poprzez integrację systemową.

Logistyka i magazynowanie

Firma Reslogistic oferuje profesjonalne usługi magazynowania towarów i kompleksowej obsługi klientów z każdej branży. Logistyka i magazynowanie towarów oferowane przez naszą firmę to doskonały sposób na sprawne i bezpieczne zarządzanie zasobami.

 

Magazynowanie towarów Rzeszów, Podkarpacie

 

Posiadamy nowoczesne parki logistyczne zlokalizowane pod Rzeszowem (Podkarpacie) w miejscowości Rudna Mała i Rogoźnica. Zlokalizowane są one w doskonale skomunikowanym miejscu przy węźle międzynarodowych szlaków komunikacyjnych i w pobliżu lotniska Rzeszów – Jasionka. Nasze parki logistyczne to nie tylko powierzchnia magazynowa ale również powierzchnia biurowa do wynajęcia.

 

Swoją ofertę usługi magazynowania towarów kierujemy zarówno do firm z regionu, jak również przedsiębiorstw z innych części kraju czy firm zagranicznych. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

    Zapytaj o usługę