Centrum Logistyczne Rudna Mała

Wynajem magazynów dla firm

14 tys. m² hal magazynowo-produkcyjnych wybudowaliśmy w Parku Logistycznym Rudna Mała, a kolejną inwestycją jest liczący 9 tys. m² magazyn wysokiego składowania. Oferujemy tu wynajem powierzchni magazynowej i biurowej dla firm.

 

Centrum logistyczne

Park Logistyczny Rudna Mała znajduje się w bliskim sąsiedztwie Parku Logistycznego Rogoźnica i posiada te same zalety strategicznego położenia co nasze centrum w Rogoźnicy – wygodny dostęp do najdłuższej polskiej autostrady A4, która jest szlakiem tranzytowym z zachodu na wschód; oraz do drogi ekspresowej S19, wiodącej z południa na północ. Mocne atuty to lokalizacja w pobliżu międzynarodowego lotniska i Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego „Aeropolis”. Specjalna strefa ekonomiczna wypełniona jest przedsiębiorstwami z branży lotniczej, automotive, IT, a także innych, nowoczesnych gałęzi przemysłu.

Magazyny do wynajęcia od 100 m.kw

W Parku Logistycznym Rudna Mała możliwy jest wynajem niewielkich modułów magazynowych – już od 100 m². Posiadamy tu niższe hale odpowiednie dla firm handlowych, spedycyjnych i produkcyjnych. Atuty naszych magazynów:

Magazyny

Możliwość wydzielenia niewielkich modułów o powierzchni 100-1000 m²

Biura

Wynajem powierzchni biurowych w najszybciej rozwijającym się centrum logistycznym

Dobra lokalizacja

Przy węźle autostrady A4 i drogi ekspresowej S19, blisko lotniska, w zagłębiu podkarpackiego biznesu

Atrakcyjna cena

Korzystne stawki za wynajem powierzchni biurowych i magazynowych w bardzo dobrej lokalizacji

    Zapytaj o usługę