Składowanie towarów

składowanie towarów podkarpacie

Składowanie towarów w magazynie

Rzeszów – jako stolica innowacji podąża za rozwojem i nowymi technologiami, co za tym idzie koncentruje wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe czy usługowe. Tak jest w przypadku usług takich jak składowanie towarów.

podkarpacie składowanie towarów

Składowanie towarów Rzeszów, woj. Podkarpackie

 

Reslogistic oferuje usługi składowania towarów realizowane w multiklienckich nowoczesnych magazynach wysokiego składowania klasy A+.

Systemy składowania towaru w magazynie

Reslogistic świadcząc usługi składowania towarów wykorzystuje sprzęty na najwyższym poziomie. Pierwszym z najgłówniejszych elementów było wdrożenie regałów paletowych wysokiego składowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieliśmy możliwość maksymalnie wykorzystać kubaturę magazynu. Regały paletowe to budowa modułowa, które mogą być zaprojektowane dla różnych wysokości jednostek paletowych oraz różnych mas.

 

System składowania towarów w magazynie dotyczy także sprzętu na jakim pracują nasi operatorzy. Wózki wysokiego składowania VNA w oparciu o najnowsze technologie wykorzystują nitkę indukcyjną, która utrzymuje wózek w linii prostej podczas jazdy- dzięki temu operator może skupić się na obsłudze danych jednostek.

składowanie towarów rzeszów

Składowanie towarów dla sklepów internetowych

Usługi składowania towarów są nie tylko dla firm produkcyjnych czy dystrybucyjnych świadczących wysyłki pełno paletowe, ale i także dla mniejszych przedsiębiorstw, które realizują wysyłki do detalicznego klienta – pojedyncze paczki. Składowanie towaru dla sklepów internetowych (e-commerce) nie musi być na palecie. Lepszym rozwiązaniem dla drobnych towarów są miejsca półkowe na przeznaczonych do tego antresolach. Takie składowanie towarów jest to korzystniejsze rozwiązanie dla drobnych, małych gabarytowo asortymentów.

 

Śmiało możesz powierzyć swój towar w ręce specjalistów. Jesteśmy gotowi na usługi składowania towarów, a także na dostosowanie obecnego systemu w magazynie do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

    Zapytaj o usługę