Usługi składowania i magazynowania

składowanie towarów podkarpacie

Składowanie towarów w magazynie

Rzeszów – jako stolica innowacji podąża za rozwojem i nowymi technologiami, co za tym idzie przyciąga do siebie i koncentruje wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe czy usługowe. Niezależnie od profilu działania tych firm mogą one korzystać z zewnętrznych magazynów i kompleksowych usług logistycznych podmiotów w tym wyspecjalizowanych.

 

Tego rodzaju usługi magazynowe do których należy m.in składowanie towarów to niezbędny element obsługi logistycznej każdej firmy. Miasto Rzeszów i region Podkarpacie, ze względu na swoje położenie na ważnych szlakach komunikacyjnych stanowi istotny ośrodek transportowy w Polsce. Lotnisko, autostrada, drogi szybkiego ruchu, niedaleka odległość od granicy ze Słowacją, Ukrainą sprawia, że region ten i firmy w nim ulokowane bardzo otwarcie i chętnie korzystają z usług składowania towarów i logistyki od podmiotów zewnętrznych. Coraz większa i lepsza dostępność do magazynów w różnych klasach, powierzchni magazynowych i magazynów wysokiego składowania świadczy o rosnącym popycie na te usługi.

 

Dzieje się tak dzięki wielkiej elastyczności firm i operatorów logistycznych. Stosują one najnowocześniejsze i optymalne techniki składowania i magazynowania towarów. Posiadają możliwość integracji z każdą platformą magazynową co pozwala bez niepotrzebnej zwłoki i dodatkowych kosztów zlecić usługi magazynowe wyspecjalizowanym podmiotom – firmie logistycznej.

 

Usługi składowania towarów realizowane przez podmioty zewnętrzne pozwalają firmom lokalnym i ogólnokrajowym na korzystanie z nich i przeniesienie odpowiedzialności za magazynowanie na profesjonalny podmiot zewnętrzny – firmę logistyczną. Zewnętrzny magazyn towarów to uproszczenie działalności, mniejsze koszty, sprawniejsze poszczególne fazy całego procesu magazynowego od przyjęcia towaru, jego składowania, kompletacji aż po jego wydanie.

podkarpacie składowanie towarów

Składowanie towarów Rzeszów, woj. Podkarpackie

 

Reslogistic oferuje usługi składowania towarów realizowane w multiklienckich nowoczesnych magazynach wysokiego składowania klasy A+.

Systemy składowania towaru w magazynie

Reslogistic świadcząc usługi składowania towarów wykorzystuje sprzęty na najwyższym poziomie. Pierwszym z najgłówniejszych elementów było wdrożenie regałów paletowych wysokiego składowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieliśmy możliwość maksymalnie wykorzystać kubaturę magazynu. Regały paletowe to budowa modułowa, które mogą być zaprojektowane dla różnych wysokości jednostek paletowych oraz różnych mas.

 

System składowania towarów w magazynie dotyczy także sprzętu na jakim pracują nasi operatorzy. Wózki wysokiego składowania VNA w oparciu o najnowsze technologie wykorzystują nitkę indukcyjną, która utrzymuje wózek w linii prostej podczas jazdy- dzięki temu operator może skupić się na obsłudze danych jednostek.

składowanie towarów rzeszów

Składowanie towarów dla sklepów internetowych

Usługi składowania towarów są nie tylko dla firm produkcyjnych czy dystrybucyjnych świadczących wysyłki pełno paletowe, ale i także dla mniejszych przedsiębiorstw, które realizują wysyłki do detalicznego klienta – pojedyncze paczki. Składowanie towaru dla sklepów internetowych (e-commerce) nie musi być na palecie. Lepszym rozwiązaniem dla drobnych towarów są miejsca półkowe na przeznaczonych do tego antresolach. Takie składowanie towarów jest to korzystniejsze rozwiązanie dla drobnych, małych gabarytowo asortymentów.

 

Firma logistyczna Reslogistic Rzeszów jako profesjonalny operator logistyczny oferuje najwyższej jakości usługi magazynowe. Naszym klientom oferujemy zarówno wynajem powierzchni magazynowej, jak i usługę kompleksowego składowania towarów, cross-docking, fulfillment dla sklepów internetowych, logistykę dla e-commerce czy wynajem powierzchni biurowej. Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne centra i magazyny logistyczne wysokiego składowania pozwalają nam na podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych działań. Śmiało możesz powierzyć swój towar w ręce specjalistów od logistyki. Jesteśmy gotowi na usługi składowania towarów, a także na dostosowanie obecnego systemu w magazynie do indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

    Zapytaj o usługę