Powierzchnia magazynowa Rzeszów

Szukasz magazynu z obsługą, magazynu wysokiego składowania, lub powierzchni magazynowej do wynajęcia dla swojej firmy? Jeżeli jesteś z woj. Podkarpackiego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – wynajem powierzchni magazynowej Rzeszów. Park Logistyczny Rudna Mała dysponuje obiektami dla firm produkcyjnych, handlowych. W ofercie znajdują się również pomieszczenia biurowe oraz socjalne. Lokalizacja naszych magazynów jest bardzo dogodna, przy węźle autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S19.

 

A może prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się nad zleceniem wszystkich operacji firmie zewnętrznej? Lub być może jesteś posiadaczem sklepu stacjonarnego i szukasz miejsca dla swoich zapasów? Wynajem magazynu z kompleksową obsługą może okazać się trafnym rozwiązaniem. Tutaj geografia nie ma znaczenia, swój biznes zarówno e-commerce’owy jak i stacjonarny dla swoich zapasów magazynowych możesz zlecić dowolnemu operatorowi logistycznemu. Przeniesienie usługi logistycznej na firmę zewnętrzną jest zawsze przemyślaną decyzją i każda firma prędzej czy później mierzy się z taką decyzją.

Wynajem powierzchni magazynowej rzeszów

Wynajem magazynu zewnętrznego z obsługą logistyczną jest skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich firm, które borykają się z następującymi problemami:

 

  • – Sezonowość sprzedażowa– nadmiar lub brak pracowników;
  • – Za mały lub za duży magazyn;
  • – Brak systemu, sprzętu informatycznego;
  • – Brak czasu na przypilnowanie całości operacji sprzedażowo-magazynowych.

 

powierzchnia magazynowa na wynajemInteligentny magazyn z obsługą logistyczną

 

Sprawne zarządzanie procesami logistyki magazynowej w dzisiejszych czasach to standard. Coraz częściej poszukiwane są rozwiązania, które nie tylko gwarantują wydajne i bezpieczne zarządzanie towarami, ale także potrafią zautomatyzować procesy wymiany danych pomiędzy magazynem a właścicielem towarów, oraz pozostałymi ogniwami. Korzystając z naszych usług logistycznych i magazynowych każdy klient może liczyć na dedykowane rozwiązania dla swojej firmy.

 

Wynajem powierzchni

 

Decyzja należy do Ciebie. To Ty znasz swój biznes najlepiej i jesteś w stanie ocenić jakie rozwiązanie będzie dla Twojej firmy najrozsądniejsze – czy wynajem powierzchni magazynowej do własnego użytku, czy jednak wynajem magazynu z kompleksową obsługą.

Firma Reslogistic oferuje wynajem powierzchni magazynowej w Rzeszowie – Rudnej Małej, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Występują różne klasy obiektów magazynowych. Jako operator logistyczny realizujemy swoje zadania w ramach usług magazynowych i logistycznych dla firm na najwyższym poziomie. Nie zwlekaj – napisz lub zadzwoń do nas.