Stawiamy na zaufanie

Nasza siła to wykwalifikowana kadra. Szczycimy się stabilnym zespołem pracowników, których doświadczenie jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Zespół Reslogistic tworzą pracownicy operacyjni i administracyjni – doświadczeni menedżerowie i specjaliści ds. logistyki, spedytorzy, operatorzy magazynów i kierowcy. Z zaangażowaniem realizujemy dewizę marki, którą jest elastyczność w konstruowaniu usług szytych na miarę i odpowiedzialność za ich realizację. Profesjonalizm obowiązuje przy każdej umowie. Bez względu na to, czy zawieramy ją z mikroprzedsiębiorcą prowadzącym e-sklep, czy z globalną korporacją.

Posiadamy doświadczenie zarówno w dużych projektach logistyki kontraktowej, jak i w indywidualnie dopasowywanych usługach specjalistycznych.

Wsparcie na każdym etapie

Stale podnosimy kompetencje zespołu poprzez odpowiednie szkolenia. Są one związane między innymi z wdrażaniem systemów zarządzania jakością ISO, czy też procedur zapewniających bezpieczeństwo i higienę żywności. Specjalne uprawnienia instalacyjne posiadają ekipy naszych montażystów, odpowiadających za realizację zleceń w ramach logistyki POSM dla firm piwowarskich i spożywczych.

Nowe i coraz bardziej zaawansowane technologie wymagają nieustannego uzupełniania dotychczasowej wiedzy, a jakość usług rośnie wraz z rozwijającą się gospodarką. Nieustannie dbamy o to, by nasi pracownicy sprawnie kooperowali z systemami informatycznymi, poruszając się w coraz bardziej zautomatyzowanych magazynach, nie zapominając przy tym o zachowaniu zasad BHP. Jesteśmy nastawieni na innowacje i kreatywni, mamy doświadczenie i chętnie dzielimy się wiedzą.

Naszym Klientom zapewniamy:

  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Partnerstwo w biznesie
  • Profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy
  • Sprawną i szybką realizację zleceń
  • Odpowiedzialność za powierzony towar
  • Wsparcie w sytuacjach kryzysowych