Polska jest atrakcyjną lokalizacją pod inwestycje dla centrum logistyki, ponieważ jest krajem łączącym Zachód ze Wschodem. Tak dogodne położenie sprawia, że Polska staje się krajem tranzytowym. Dzięki swojej lokalizacji jest idealna do obsługi klientów tj. Białoruś, Rosja, a także Słowacja i Węgry, a nawet i krajów skandynawskich.

Kolejnym ujęciem sprzyjającym inwestycjom w centrum logistyczne w Polsce, jest fakt, że ceny wynajmu nie są wysokie w porównaniu do innych krajów europejskich. Przypuszczalnie dzięki temu Polska jest rozwiniętym rynkiem powierzchni magazynowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Największe Centrum logistyczne w Rzeszowie!

Nasz Park Logistyczny Rogoźnica mieści się pod Rzeszowem i składa się z dwóch obiektów – hali 1 oraz hali 2. Dzięki dogodnej lokalizacji magazynów transport towarów odbywa się w sposób bezproblemowy (droga ekspresowa S19 oraz autostrada A4). Park Logistyczny o którym mowa stanowi doskonałą bazę logistyczną dla przedsiębiorców niemal wszystkich branż (kosmetycznej, odzieżowej – odzież sportowa, obuwniczej w tym obuwia sportowego, budowlanej, motoryzacyjnej, komputerowej, księgarskiej, papierniczej, sprzęt RTV, AGD, produkty farmaceutyczne, płyty – muzyka, biżuteria i zegarki, fotografia, art. spożywcze, ogród, motoryzacja, art. dla dzieci) pełniąc rolę zarówno centralnych magazynów dystrybucyjnych jak również magazynów produkcyjnych.

Oferta centrum logistycznego, Parku w Rogoźnicy – Reslogistic jest bardzo szeroka, m.in.:

  1. składowanie towarów zarówno krótko jak i długoterminowe;

  2. świadczymy kompleksowe usługi magazynowe, w tym e-commerce;

  3. dystrybucja przesyłek;

  4. obsługa zwrotów zakupionych towarów online (logistyka zwrotów);

  5. usługi co-packing;

  6. usługi cross-docking;

  7. usługi logistyki POSM.

Centra logistyczne Podkarpackie

Nasze rzeszowskie centrum logistyczne to nie tylko Park Logistyczny Rogoźnica, ale także Park Logistyczny Rudna Mała. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem zamkniętej powierzchni magazynowo-produkcyjnej, lub jeśli chcesz skorzystać z kompleksowej usługi – koniecznie skontaktuj się z nami. Nasze centrum logistyczne to nie tylko budynki z odpowiednim sprzętem i wyposażeniem przygotowanym do obsługi klientów z różnych branż, ale to także szerokie grono wyspecjalizowanych pracowników, którym zależy na obopólnej satysfakcji z przeprowadzonych działań.

Rzeszów jako miasto leżące na przecięciu wielu szlaków komunikacyjnych, oraz posiadające w pobliżu lotnisko Rzeszów-Jasionka jest doskonałym miejscem na centrum logistyczne, idealnym do prowadzenia działalności firm logistycznych, transportowych i magazynów. Bardzo dobre firmy logistyczne takie jak np: MPS, Spedycja Krajowa, Omega Pilzno, Euro Transport, PM24, Wesco, Transsped, InPost, OmniPack, ResLogistic Rzeszów oraz inne  oferują szeroki wachlarz usług obejmujący między innymi wynajem magazynów, powierzchni magazynowych, fulfillment, obsługę branży e-commerce czy cross-docking. Reslogistic jako firma logistyczna z Rzeszowa oferuje pełny wachlarz usług dla firm produkcyjnych, handlowych, usługowych, sklepów internetowych.

Nasze centrum logistyczne zaprasza klientów z woj. Podkarpackiego, Małopolskiego, Lubelskiego, Świętokrzyskiego, Mazowieckiego i Śląskiego. Z naszych usług magazynowania towarów korzystają firmy, które mają swoje siedziby w Rzeszowie, Tarnobrzegu, Krośnie, Jarosławiu, Łańcucie, Sanoku, Leżajsku, Przeworsku, Jaśle, Kolbuszowej, Ropczycach, Brzozowie, Strzyżowie, Przemyślu, Zamościu, Lublinie, Chełmie, Kielcach, Radomiu, Warszawie, Siedlcach, Kielcach, Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Katowicach, Częstochowie czy Bielsku-Białej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!