Reslogistic to firma logistyczna działająca w sektorze logistyki magazynowej, powiązana także z działalnością deweloperską i wynajmem powierzchni magazynowych.

Magazyny, dostępne powierzchnie magazynowe do wynajęcia znajdujące się w ofercie naszej firmy logistycznej. Są to obiekty o wysokim standardzie, który sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich, jak i dużych firm. Nasze magazyny charakteryzują się dużą powierzchnią, wygodnym dojazdem, dużym placem manewrowym i całodobowym monitoringiem. Posiadamy zarówno dostępne powierzchnie przeznaczoną pod magazynowanie towarów na półkach, jak również magazyn wysokiego składowania na paletach. Obiekty dopasowane są do wszelkich potrzeb naszych klientów – zarówno związanych z kwestiami magazynowymi, jak również transportem, cross-dockingiem czy kompleksową obsługą logistyczną.

Obecnie Reslogistic posiada dwa Parki Logistyczne o łącznej powierzchni 38 tys. m2. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia znajdują się w okolicach Rzeszowa, w województwie podkarpackim, przy węźle autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S19, a także w sąsiedztwie lotniska Rzeszów- Jasionka.

Jedna z lokalizacji, w której znajdują się powierzchnie magazynowe to Park Logistyczny Rogoźnica w skład którego wchodzą dwa obiekty. Są to magazyny multiklienckie wysokiego składowania klasy A+, dzięki czemu koszty magazynowe dzielą się na wielu klientów, a każdy metr powierzchni zostaje zagospodarowany. Świadczymy usługi magazynowe z kompleksową obsługą zarówno dla e-commerce, jak i dla większych dystrybutorów czy producentów. Magazyny wysokiego składowania oferowane przez naszą firmę to nowoczesne obiekty dostosowane do składowania w nich towarów z niemal każdej branży.

Nasze magazyny:

  • są docieplone, z zastosowaniem ogrzewania nadmuchowego, zasilane gazem ziemnym;

  • bezspoinowe posadzki nie generujące zapyleń;

  • nośność posadzki na 1 m2 to aż 8 ton.

Druga lokalizacja – Centrum Logistyczne Rudna Mała (koło Rzeszowa / podkarpackie) skupia się głównie na wynajmie powierzchni magazynowo produkcyjnych i dystrybucyjnych, a także powierzchni biurowych. Na zlecenie klienta wykonujemy indywidualne projekty budowy hal czy magazynów. Na chwilę obecna posiadamy 3 magazyny logistyczne, a kolejny jest zaprojektowany na najbliższe lata. Magazyny do wynajęcia są o określonych powierzchniach. Całość trzech obiektów to 14 000 m2. Wysokość użytkowa w zależności od obiektu to 4,30 m do 7 m. Powierzchnie biurowe to dodatkowe 700 m2. Wszystkie obiekty magazynowe Rzeszów wyposażone są w rampy oraz doki rozładunkowe/załadunkowe. Jeden z budynków z 2007 roku jest wykonany w technologii płyt warstwowych, ogrzewany gazem zmiennym, a wysokość sięga do 6 m.

Wszystkie powierzchnie magazynowe do wynajęcia zasilane są własną stacją TRAFO 800 kW. 

Jeżeli interesują Cię:

  • powierzchnie magazynowe do wynajęcia,

  • cały magazyn do wynajęcia,

  • magazyn wysokiego składowania,

  • kompleksowe usługi logistyczne i magazynowe,

to zapraszamy do kontaktu.