Dlaczego Reslogistic?

płatności

tylko za wykorzystaną powierzchnię

50 000+

miejsc paletowych

bezpieczeństwo

certyfikaty ISO i HACCP

Magazynowanie

Elastyczność w zakresie dostaw

Gwarancja bezpieczeństwa - monitoring/ochrona/ubezpieczenie

Dostępność towarów 24/7

Świadczymy profesjonalne usługi magazynowe, które mogą w znacznym stopniu usprawnić funkcjonowanie Twojej firmy. Wiemy jak kluczową rolę odgrywa indywidualne podejście dlatego nasza oferta może być dokładnie dostosowana pod kątem Twoich potrzeb, uwzględniając charakter Twojego biznesu.

Kompleksowa logistyka magazynowa

Gwarancja przyjęć/ wydań w ten sam dzień

Przygotowanie zleceń wg wymogów/ standardów odbiorców

Bezpośredni kontakt z dedykowanym opiekunem

Świadczymy kompleksowe usługi i rozwiązania m.in. dla producentów, dystrybutorów, sieci sklepów. Realizujemy zamówienia paletowe (mix asortymentów), od przyjęcia po wydanie, automatyzację procesów i system WMS.

Co nas wyróżnia?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem, które zyskaliśmy na drodze współpracy z największymi firmami z różnych branż. Zdobytą wiedzę zawsze staramy się wykorzystywać przy nowych projektach, dzięki czemu możemy Ci zaoferować usługi o najwyższej jakości.

Stabilna rodzinna firma

Naszą firmę wyróżnia stabilne i rodzinne podejście, które opiera się na poświęceniu pełnej uwagi każdemu klientowi. Przed przystąpieniem do konkretnego projektu zawsze przeprowadzamy staranną analizę, aby zapoznać się z potrzebami i wymaganiami. Zapewniamy stały kontakt z obsługą klienta oraz pomoc w każdej sytuacji.

Własne obiekty, stała lokalizacja

Regularnie inwestujemy we własne obiekty wyposażone w innowacyjne systemy wysokiego składowania. Wykorzystujemy wiele nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym przechowywanie Twoich towarów będzie odbywać się z największą starannością i precyzją.

Integracje

Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi istotnymi procesami, dzięki czemu zyskasz czas, który możesz przeznaczyć na zarządzanie kluczowymi aspektami działania firmy. Integrujemy całą obsługę magazynową, w której większość realizowanych zadań jest w pełni zautomatyzowana – od odbioru zamówienia od klienta, poprzez integrację z kurierami i firmami przewozowymi, aż po automatyczne generowanie raportów.

Poznaj marki, które już korzystają z logistyki magazynowej.

  Polecamy Reslogistic jako partnera logistycznego. Nasze zapasy magazynowe są składowane w bezpiecznych i nowoczesnych halach magazynowych.

  W każdej sytuacji możemy liczyć na fachowe doradztwo i pomoc.
  Polecamy firmę Reslogistic jako godnego zaufania partnera w magazynowaniu towarów oraz organizacji terminowych dostaw i odbiorów.

  Całość współpracy układa się bardzo pozytywnie i bezproblemowo.

  Grzegorz
  Wiceprezes Zarządu

  Jesteśmy polską marką wysokiej jakości okapów kuchennych. Decydując się na skorzystanie z usług operatora jakim jest Reslogistic ważna dla nas była nie tylko dbałość o powierzone towary, ale przede wszystkim bezpieczny magazyn. Po spotkaniu i obejrzeniu obiektu okazało się, że wbrew jego wielkości panuje tam porządek oraz ład, a całość operacji przebiega w sposób sprawny i zautomatyzowany. Firma logistyczna Reslogistic posiada wszelkie certyfikaty i zezwolenia, odpowiedni system zabezpieczeń, dzięki czemu wiemy, że nasz asortyment jest w dobrych rękach.

  Krzysztof
  Właściciel

  Szukając rozwiązania dla mojego biznesu natchnęłam się na firmę Reslogistic, która świadczy usługi logistyki magazynowej. Jak się okazuje jestem pod wrażeniem ich pracy.  

  W momencie pojawienia się dostawy, która zostaje bardzo szybko rozładowana i przyjęta, już następnego dnia wyjeżdżają zamówienia paletowe do moich odbiorców. Bezbłędność kompletacji zleceń paletowych jest niemalże w 100 %.   

  Maria
  Właściciel marki Deltachairs.com

  Dla DS Smith- globalnego dostawcy opakowań - operator logistyczny wykazujący się tak dużą chęcią współpracy, rozwiązywania problemów oraz elastycznością to nieocenione wsparcie w codziennych logistycznych zmaganiach.

  Współpracę, nawet w sytuacjach wymagających niestandardowego podejścia cechuje zawsze profesjonalizm, wysoka kultura komunikacji i otwartość na nowe wyzwania. Pozostaje mi zarekomendować Reslogistic, jako niezawodnego dostawcę usług logistycznych.

  Monika
  Cluster Supply Chain Manager