Jako operator logistyczny zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną producentom, dystrybutorom, hurtownikom i właścicielom e-commerce prowadzących sprzedaż produktów AGD i RTV. Nasze magazyny są przygotowane do magazynowania zarówno małego AGD jak i dużego – produktów o większej wadze i gabarytach. Uzyskujecie nasze pełne wsparcie we wszystkich procesach z zakresu obsługi magazynowo logistycznej.

Logistyka dla branży AGD

Produkty małego AGD:

·       sprzęt kuchenny w tym m.in: ekspresy do kawy, blendery, miksery, roboty kuchenne, opiekacze i tostery, czajniki do wody, krajalnice, młynki do kawy, mopy i odkurzacze bezprzewodowe i bezworkowe, myjki, parownice, klimatyzatory, filtry i oczyszczacze powietrza, wentylatory, grzałki i grzejniki elektryczne oraz olejowe, żelazka, lampy, wagi elektroniczne, sterylizatory, suszarki do włosów, golarki, inhalatory, i inne .

Produkty dużego AGD:

·       to w głównej mierze wyposażenie kuchni jak m.in: lodówki, zamrażarki, zmywarki do naczyń, piekarniki, pralki i suszarki konwekcyjne do odzieży, płyty gazowe i elektryczne – indukcyjne, mikrofalówki, okapy kuchenne, i inne .

Produkty RTV i  telefony GSM:

·       telewizory, dekodery, konsole gier, odtwarzacze, komputery, radia.

 

Fulfillment dla e-sklepów z produktami AGD

Branża RTV i AGD i nasi klienci handlujący tymi produktami są bardzo wymagający z uwagi na specyfikę biznesu. Nasz system WMS łatwo integrujemy z każdą platformą zakupową e-commerce (Shoper, PrestaShop, Shopify, Shoplo, i inne ) dzięki czemu jesteśmy w stanie bardzo sprawnie kompletować zamówienia, przygotowywać przesyłki do transportu i dostarczać je do odbiorców zgodnie z ustaleniami z klientem i polityką każdego e-sklepu. Wybierając outsourcing logistyczny w naszej firmie poprawicie sprawność działania swojego sklepu internetowego. Gwarantujemy Wam właściwe przechowywanie towarów, krótki czas realizacji zamówień oraz obsługę zwrotów.

W ramach przyjmowania i magazynowania towarów:

·       przyjmujemy dostawy zarówno kontenerowe, paletowe jak i paczkowe;

·       przeprowadzamy kontrolę jakości towarów;

·       magazynujemy w miejscu paletowym i półkowym.

W ramach usług dodatkowych:

·       kompletujemy zestawy promocyjne,

·       etykietujemy;

·       wykonujemy dokumentację fotograficzną.

 

W ramach organizacji wysyłki:

·       współpracujemy z wieloma firmami kurierskimi,

·       przesyłki odbierane są codziennie;

·       realizujemy obsługę zwrotów.

 

Magazynowanie i wysyłka AGD i RTV

Jako firma i operator logistyczny dbamy o opakowania i produkty, aby nie zostały uszkodzone na żadnym etapie naszej obsługi. Staramy się, aby w stanie nienaruszonym docierały do klientów końcowych – indywidualnych. Stosujemy kartony, wypełniacze, folie ochronne. Dla produktów o wysokiej wartości stosujemy wydzielone i zamykane miejsca na ich przechowywanie do których mają dostęp wyłącznie upoważnieni pracownicy.

W przypadku uszkodzenia jednostkowego opakowania zewnętrznego jesteśmy w stanie dokonać przepakowania towaru, aby nie był reklamowany w uwagi na felerny wygląd tego opakowania.

Należy dodać, że branża RTV/ AGD narażona jest na zwroty czy reklamacje. Jak wspominamy powyżej może pojawiać się konieczność przepakowania asortymentu do nowego opakowania. Ważnym aspektem jest również sprawdzenie samego stanu sprzętu. Jeżeli uszkodzenie dotyczy jedynie opakowania oraz zabezpieczenia, magazyn zewnętrzny powinien mieć odpowiednią ilość zapasów danej kategorii materiałów, aby śmiało zapewnić usługę przepakowania, a także ponownego prze etykietowania.

Zapewniamy obsługę logistyczną dla branży i produktów RTV i AGD w pełni kompleksową niezależnie od lokalizacji Twojej głównej siedziby.

 

Reslogistic – Logistyka dla branży AGD i RTV