Co packing czyli konfekcjonowanie towaru jest nazwą dla kompleksowej usługi pakowania lub przepakowywania towarów, czy przygotowania zestawów promocyjnych. Cały czas wzrasta zapotrzebowanie na outsourcing usług co-packing, co sprawia, że na rynku stale przybywa firm oferujących konfekcjonowanie towarów.

Co więcej, coraz częściej usługa ta zlecana jest profesjonalistom. Dzięki zleceniu usługi na zewnątrz można ograniczyć koszty związane z zatrudnieniem pracowników, zakupem odpowiedniego sprzętu czy przede wszystkim można wykorzystać daną powierzchnię magazynową na inne cele przedsiębiorstwa.

 

Z usług copaking korzystają najczęściej sklepy specjalizujące się w sprzedaży internetowej, firmy zajmujące się produkcją czy dystrybucją towarów spożywczych, farmaceutycznych, jak i kosmetycznych czy nawet z branży odzieżowej.

 

 

outsourcing usług co-packing

Reslogistic jako firma świadcząca kompleksową usługę magazynowo logistyczną oferuje także szereg dodatkowych usług tj. copacking, czyli konfekcjonowanie towaru. Klienci mogą sami decydować o wyborze zakresu usług, z jakich chcą skorzystać oraz o momencie ich wprowadzenia, np. podczas wzmożonej sprzedaży.

 

Pakowanie i konfekcjonowanie towarów

 

Proces konfekcjonowanie towarów w najprostszym rozumieniu dzieli się na dwa etapy:

  1. Picking- odbiór towaru z miejsca w jakim jest składowany, oraz dostarczenie go do miejsca, tzw. strefy pakowania;

  2. Packing- pakowanie towaru wg wytycznych klienta, oraz w taki sposób, aby paczka dotarła w stanie nienaruszonym do swojego odbiorcy.

Outsourcing usług związanych z Co-Packing

 

Świadczymy usługi związane z co packing, tj.:

  1. Przepakowywanie produktów z opakowań zbiorczych do opakowań jednostkowych określonych towarów;

  2. Dołączanie gratisów do przepakowanych paczek;

  3. Tworzenie zestawów promocyjnych;

  4. Etykietowanie poszczególnych jednostek sprzedażowych.

 

Zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowany personel, który dba o jakość wykonanej usługi.

 

Zapraszamy do współpracy!