Logistyka ogródków piwnych

Logistyka imprez masowych

Obsługa sprzętu chłodniczego

Logistyka materiałów marketingowych

Potwierdzone doświadczenie

  Jako Grupa Żywiec współpracujemy z firmą Reslogistic już ponad 20 lat, w zakresie obsługi logistycznej sprzętu ogródkowego, chłodniczego i obsługi logistycznej eventów. Już sam ten fakt jest wystarczającą rekomendację, gdyż świadczona usługa nie jest jedynie standardowo realizowanymi zleceniami. Na przestrzeni tych lat Operator zawsze potrafił dopasować się do zmian rynkowych, potrzeb Klientów, podnosić standard, własne wyposażenie, systemy. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Reslogistic jako niezawodnego operatora oraz solidnego Partnera do współpracy.

  Paweł
  Krajowy Kierownik ds. Serwisu Technicznego Klienta i Środków Trwałych Grupa Żywiec

  Jako globalna firma korzystamy z wielu operatorów logistycznych. Reslogistic jest jednym z wyróżniających się profesjonalizmem i podejściem do wykonywanych zadań. Na przestrzeni lat ugruntowaliśmy naszą współpracę w zakresie logistyki wyposażenia ogródków piwnych i sprzętu chłodniczego; łącząc wysokie wymagania jakościowe, rygorystyczne procedury z elastycznością i zrozumieniem wzajemnych biznesów.  

  Z pełnym przekonaniem możemy polecić operatora Reslogistic, jako zaufanego partnera biznesowego w zakresie logistyki.

  Dominik
  Kierownik operacyjny ds. materiałów komercyjnych CAM Kampania Piwowarska S.A.

  Z przyjemnością mogę zarekomendować współpracę z firmą Reslogistic.

  Dzięki sprawnej organizacji pracy i zaangażowaniu w realizację potrzeb Klienta, od kilku lat wspólnie działamy w obszarze składowania i dostaw sprzętu chłodniczego, na potrzeby naszych spółek w Polsce. Szczególnie istotnym aspektem współpracy jest duża elastyczność, otwartość oraz rozumienie potrzeb biznesowych oraz dostosowanie się do warunków dostaw do naszych klientów.

  Z pełnym zaufaniem mogę wskazać operatora logistycznego Reslogistic jako rzetelnego i sprawdzonego Partnera Biznesowego.

  Piotr
  Kupiec, Dział Zakupów i Rozwoju Dostawców