Redukcja kosztów logistyki

Pomimo rosnącej popularności zakupów w sieci jest i tak trudny okres w branży c-commerce. Pandemia, inflacja, wojna na wschodzie, globalny kryzys gospodarczy generuje wzrost kosztów pracy, jak i cen surowców oraz materiałów, a także samego najmu i mediów. Dodatkowo idą w górę raty kredytów jak i obciążenia podatkowe.

Logistyka artykułów dla dzieci i niemowląt

Innowacyjność produktów, wysoka ich jakość oraz sprawna dystrybucja – jest to klucz do sukcesu dla każdej branży. Szczególnie w przypadku branży artykułów dla niemowląt i dzieci, która obecnie przeżywa dynamiczny wzrost. Rodzicom pociech zależy, aby miały wszystko co najlepsze. W całym procesie przepływu produktów tej branży coraz większe znaczenie ma logistyka.

Budowa BTS

Reslogistic – lider sektora logistyki magazynowej w Polsce południowo – wschodniej. Oprócz usług kompleksowej obsługi magazynowo- logistycznej dysponujemy nieruchomościami. Najcenniejszymi zasobami są działki inwestycyjne w bardzo dogodnej lokalizacji - bezpośrednim sąsiedztwie Strefy Ekonomicznej PPNT Aeropolis w Głogowie Małopolskim i w Rudnej Małej w województwie podkarpackim, przy drodze krajowej nr 9 oraz 700 m od węzła komunikacyjnego autostrady A4.

Logistyka dla branży kosmetycznej

Produkty kosmetyczne sprzedawane są przez sklepy internetowe, drogerie stacjonarne, dystrybutorów i hurtowników oraz bezpośrednio przez producentów. Renomowane marki kosmetyczne prowadzą również własne sklepy internetowe.

Jak wygląda logistyka produktów spożywczych?

Dystrybucja i logistyka artykułów spożywczych to prawdziwe wyzwanie ze względu na krótki termin przydatności produktów w branży FCMG.

Logistyka suplementów diety

Popularność preparatów witaminowych idzie w parze z troską o zdrowy tryb życia. Zdrowe odżywianie i prawidłowa suplementacja wspomaga życie w zdrowiu i sprawności fizycznej w przekonaniu wielu osób. Dzięki chociażby dostępowi do social mediów, możemy zauważyć, że wielu influencerów poleca wiele suplementów diety, m.in. na:

Przeładunek towarów/ cross-docking

Przeładunek towaru może odbywać się zarówno w sposób bezpośredni, czyli z jednego środka transportu na drugi, jak również w sposób z dodatkową usługą- ze składowaniem towarów w magazynach tymczasowego składowania. Załadunek następuję po kilku dniach na inny środek transportu.

Logistyka produktów AGD i RTV

Jako operator logistyczny zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną producentom, dystrybutorom, hurtownikom i właścicielom e-commerce prowadzących sprzedaż produktów AGD i RTV. Nasze magazyny są przygotowane do magazynowania zarówno małego AGD jak i dużego – produktów o większej wadze i gabarytach. Uzyskujecie nasze pełne wsparcie we wszystkich procesach z zakresu obsługi magazynowo logistycznej.

Składowanie towarów

Rzeszów – jako stolica innowacji podąża za rozwojem i nowymi technologiami, co za tym idzie koncentruje wysoko wyspecjalizowane przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe czy usługowe. Dzięki temu dynamicznie rozwija się sektor usług związanych ze składowaniem towarów.