Ile faktycznie kosztuje fulfillment?

Aby rozważać atrakcyjność ofert od operatorów logistycznych, istotne jest zrozumienie własnych kosztów. Jeżeli jesteśmy ich świadomi, zarówno tych wysokich, czy tych za niskich  to możemy przeliczyć, ile powinniśmy płacić za obsługę magazynowo logistyczną.

Fulfillment a wzrost sprzedaży - jak wpływa na sukces sklepu online?

W jaki sposób fulfillment pomaga zwiększać rentowność sklepu internetowego?

Fulfillment vs. samodzielna obsługa magazynu - która opcja jest lepsza?

Czy wybrać własny magazyn eCommerce, czy jednak usługę fulfillment?

Opakowania w branży e-commerce

Dynamiczny rozwój cyfryzacji, sprawił, iż od jakiegoś już czasu tradycyjny model handlu, do jakiego przyzwyczajona była do tej pory większość z nas, zaczął przenosić się do sieci. Od kilku lat widać wyraźny, stały i dynamiczny wzrost usług e-commerce, czyli handlu elektronicznego.

Redukcja kosztów logistyki

Pomimo rosnącej popularności zakupów w sieci jest i tak trudny okres w branży c-commerce. Pandemia, inflacja, wojna na wschodzie, globalny kryzys gospodarczy generuje wzrost kosztów pracy, jak i cen surowców oraz materiałów, a także samego najmu i mediów. Dodatkowo idą w górę raty kredytów jak i obciążenia podatkowe.

Logistyka artykułów dla dzieci i niemowląt

Innowacyjność produktów, wysoka ich jakość oraz sprawna dystrybucja – jest to klucz do sukcesu dla każdej branży. Szczególnie w przypadku branży artykułów dla niemowląt i dzieci, która obecnie przeżywa dynamiczny wzrost. Rodzicom pociech zależy, aby miały wszystko co najlepsze. W całym procesie przepływu produktów tej branży coraz większe znaczenie ma logistyka.

Budowa BTS

Reslogistic – lider sektora logistyki magazynowej w Polsce południowo – wschodniej. Oprócz usług kompleksowej obsługi magazynowo- logistycznej dysponujemy nieruchomościami. Najcenniejszymi zasobami są działki inwestycyjne w bardzo dogodnej lokalizacji - bezpośrednim sąsiedztwie Strefy Ekonomicznej PPNT Aeropolis w Głogowie Małopolskim i w Rudnej Małej w województwie podkarpackim, przy drodze krajowej nr 9 oraz 700 m od węzła komunikacyjnego autostrady A4.

Logistyka dla branży kosmetycznej

Produkty kosmetyczne sprzedawane są przez sklepy internetowe, drogerie stacjonarne, dystrybutorów i hurtowników oraz bezpośrednio przez producentów. Renomowane marki kosmetyczne prowadzą również własne sklepy internetowe.

Jak wygląda logistyka produktów spożywczych?

Dystrybucja i logistyka artykułów spożywczych to prawdziwe wyzwanie ze względu na krótki termin przydatności produktów w branży FCMG.