Pomagamy budować silną i godną zaufania markę Twojego sklepu internetowego. Wysyłając towar na czas, który jest prawidłowo skompletowany i spakowany, powiększamy grono Twoich zadowolonych klientów.

Logistyka e-commerce to nasze zajęcie od wielu lat i posiadamy w tej branży duże doświadczenie. Wiemy, że to trudny biznes, w którym istnieje ryzyko niskich ocen od kupujących i pomagamy ich uniknąć. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę sklepów internetowych (e sklepu), organizację dystrybucji drobnych przesyłek – paczek, a także materiałów reklamowych. Zajmujemy się również obsługą zwracanych towarów. Logistyka e-commerce (sklepu internetowego) zapewnia integrację magazynu z Twoim e-sklepem. Zamówienia kupujących online spływają do naszego systemu informatycznego, który automatycznie kieruje je do realizacji, organizując proces kompletacji i przygotowania paczki tak, by trwał on jak najkrócej. Kilkakrotna weryfikacja na różnym poziomie realizacji zlecenia pozwala wyeliminować błędy niemal w 100 procentach.

Kompleksowa obsługa sklepów internetowych

Logistyka e-commerce to usługa, na którą jest coraz to większy popyt. Dzięki sklepom internetowym szczególnie w okresie pandemii firmy funkcjonowały normalnie pomimo trwającego lockdown-u. Dzięki sklepom internetowym zmieniło się myślenie o sprzedaży w sieci. Wiele osób zrozumiało, że nie musimy wychodzić na zakupy do galerii a wszystko jesteśmy w stanie zakupić online szybko, precyzyjnie, na czas z możliwością zwrotu. Ten okres wpłynął na rozwój e-handlu i na jeszcze większe zapotrzebowanie na nasze usługi logistyczne dla e-commerce. Sprawna obsługa sklepów internetowych i dobra logistyka w każdym sklepie internetowym niezależnie od branży jest dopasowywana do oczekiwań jego właściciela pod oczekiwania jego klientów. Widać, że to również klucz do sukcesu każdego e-commerce.

Obsługa paczek dla sklepów internetowych

Sprawna logistyka dla e-commerce to proces, który wymaga wiedzy, umiejętności i odpowiedniego zaplecza w tym dobrze funkcjonującego magazynu. Wiele przedsiębiorców zmaga się, aby jak najlepiej oraz jak najszybciej zrealizować zamówienia do swoich odbiorców. Po drodze można napotkać wiele trudności w postaci szczytów sezonowych, dostępności powierzchni magazynowej i wielu innych czynników. Logistyka e-commerce to niewątpliwie zadanie dla specjalistów z naszej branży usług magazynowych i logistycznych. Kompleksowa obsługa sklepów internetowych to rozwiązanie, które znacznie usprawnia działanie sklepów online. Kierujemy naszą ofertę logistyki e-handlu nie tylko do prężnie działających przedsiębiorców, ale i także do tzw. start-upów. Logistyka e-commerce dla osoby rozpoczynającej sprzedaż internetową może być nie lada wyzwaniem. Wygodniejszym i bardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest kompleksowa obsługa sklepów internetowych w tym paczek, wysyłek oraz zwrotów przez wyspecjalizowaną firmę logistyczną. Dlatego możesz spokojnie zająć się innymi aspektami swojego biznesu, a nam powierzyć swoją logistykę e-commerce.

Magazyn dla e-sklepu

Podstawą działań dla branży e-commerce przez firmy logistyczne jest sprawna obsługa magazynowa sklepów internetowych, szybka wysyłka towarów, prawidłowe kompletowanie zamówień i bezbłędna obsługa zwrotów. Prawidłowe i zorganizowane przechowywanie towarów to pierwszy krok do sprawnego zarządzania systemem zamówień i wysyłki. Do tego potrzebny jest dobrze działający magazyn dla e commerce. Magazyn dla e sklepu niezależnie od branży i jego specyfiki powinien zapewniać bezpieczne i uporządkowanie towarów, które umożliwi wygodną wysyłkę zakupionych produktów przez internet.

Dobry magazyn dla e-sklepu to również kompetentna obsługa, która zadba o najwyższą jakość magazynowania. Obsługa magazynowa sklepów internetowych przez firmę logistyczną Reslogistic to gwarancja najwyższej jakości usług, które pomogą w rozwoju Twojej firmy i e-sklepu.

Logistyka dla e-commerce

Tworzymy perfekcyjną logistykę e handlu, a jej nieodłącznym czynnikiem jest zadowolenie nie tylko Ciebie, ale i Twojego klienta. Fulfillment to rozwiązanie problemów związanych z obsługą przesyłek. Logistyka e-commerce opiera się na odpowiednim systemie WMS. Synchronizujemy się ze wszystkimi najpopularniejszymi platformami ecommerce ( Shoper, Shopify, PrestaShop, IdoSell Shop, Magento, Shoplo, Amazon, Allegro, eBay, GoShop, RedCart czy WooCommerce). Mamy najlepsze usługi logistyczne dla sklepów internetowych.

Oprócz zaplanowania wszelkich operacji magazynowych, aby przebiegały w sposób sprawny oraz szybki, system ten jest także w stanie wysyłać Ci komunikaty o przebiegu procesu działań dla Twojej logistyki w e-commerce. Dzięki tak zaplanowanej pracy masz wgląd do wszystkich operacji w Twoim magazynie zewnętrznym. O każdej dogodnej dla Ciebie porze możesz weryfikować każdy element naszej współpracy. Ty zarabiasz i masz grono zadowolonych klientów, a my mamy kolejne zlecenia do realizacji – zatem satysfakcja jest obopólna.

Kompleksowa logistyka dla e-commerce to:

  • Przyjęcie towaru na magazyn – kontrola dostawy; wprowadzenie do ewidencji WMS,

  • Składowanie w magazynach klasy A+ – nie tylko palet, ale i drobnego asortymentu w miejscach półkowych,

  • Bezpośrednia obsługa zamówień e-sklepu, dzięki integracji z platformą klienta,

  • Sprawna kompletacja wielu zleceń w jednym zadaniu,

  • Tworzenie zestawów promocyjnych, etykietowanie, insertowanie,

  • Wysyłka towaru do finalnych odbiorców,

  • Obsługa zwrotów – weryfikacja zwracanego towaru i możliwość dopuszczenia go do ponownej sprzedaży.