Wróćmy do lat 90-siątych. Najpierw działalność deweloperska i wynajem powierzchni. Z biegiem lat, dzięki zebranemu doświadczeniu oraz regularnej i sukcesywnej obserwacji rynku postanowiliśmy stworzyć usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb dla producentów, dystrybutorów czy wreszcie- sklepów internetowych.

Operator logistyczny z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Inwestujemy we własne parki i stale się rozwijamy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, bezpieczeństwo oraz technologie, dzięki którym możemy współpracować z wieloma branżami i najbardziej wymagającymi klientami.

Bardzo ważne znaczenie ma dla nas również ekologia – inwestujemy w panele fotowoltaiczne na dachach naszych magazynów które poza dbałością o środowisko naturalne pozwalają również zoptymalizować koszty zarówno dla nas, jak i naszych klientów.

W naszej firmie jesteśmy wierni tradycjom i wartościom, dlatego od ponad 25 lat jesteśmy nadal firmą rodzinną. Stawiamy na długoletnie relacje zarówno wewnątrz struktur naszej firmy jak i na zewnątrz. Wierzymy, że za każdym sukcesem stoją ludzie, dlatego dbamy o rozwój pracowników oraz stale podnosimy ich kompetencje.

Rozwój naszej firmy jest również ściśle związany z naszymi długoletnimi partnerami biznesowymi, którzy są z nami od początku działalności – czyli blisko 25 lat. To dzięki ich potrzebom mogliśmy się sukcesywnie rozwijać i rozszerzać zakres naszych usług.

25 lat

doświadczenia
w obsłudze biznesu

50 000+

miejsc
paletowych

15 000

miejsc
półkowych

Od 25 lat działamy dla Ciebie

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, które swoją silną pozycję na rynku buduje od ponad 25 lat. Z sukcesem łączymy doświadczenie ze strategią nieustannego rozwoju. Dzięki temu pozostajemy nowoczesną firmą, oferującą usługi dopasowane do rosnących wymagań naszych Klientów. Wybierz rok, aby dowiedzieć się więcej.

Nasze certyfikaty i wyróżnienia

Potwierdzeniem naszej determinacji w dążeniu do celu są liczne nagrody oraz certyfikaty które otrzymywaliśmy na przestrzeni ostatnich 25 lat.

Nasi ludzie

 

Jesteśmy rodzinną firmą, którą tworzą ludzie z pasją, ogromnym zaangażowaniem i długoletnim stażem pracy. Stawiamy na stałe rozwijanie kompetencji i uprawnień naszego zespołu oraz dobre relacje, które przekładają się na zaufanie, stabilność i harmonijny rozwój. Kształcimy nasze kadry w taki sposób aby mogły przejmować kolejne obowiązki. Wierzymy, że dobra atmosfera w pracy i poprawna komunikacja może pomagać nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wspieramy

Wierzymy, że tylko wiara w potęgę marzeń może prowadzić do wyznaczonego celu. Regularnie wspieramy młode talenty w takich dyscyplinach sportowych jak tenis, bilard czy piłka nożna. Stawiamy na niszowe i początkujące kluby piłkarskie i nieoczywiste inicjatywy sportowe.

Współpracujemy

Od wielu lat współpracujemy z uczelniami wyższymi z województwa podkarpackiego – Politechniką Rzeszowską oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania. Wiemy jak ważna w dzisiejszych czasach jest współpraca edukacji i biznesu ponieważ dzięki niej mamy możliwość odkrywać młode talenty oraz wspierać koła naukowe. Chętnie podejmujemy współpracę w zakresie praktyk zawodowych i staży. Jesteśmy otwarci również na uczniów szkół średnich i technicznych i chętnie gościmy ich w Reslogistic. Dzięki tej inicjatywie możemy realizować się na wyjątkowo trudnej płaszczyźnie jaką jest edukacja.