Branża e-commerce dynamicznie się rozwija, jednak ma ścisły związek z nieprzewidywalnymi wzrostami sprzedażowymi i charakteryzuje się dużą sezonowością, co jest związane z koniecznością utrzymania jak najbardziej wysokiego poziomu realizacji zleceń.

Usługi logistyczne dla e-commerce

Usługi logistyczne dla e commerce stają się usługami, z których coraz więcej e-sklepów pragnie skorzystać. Reslogistic idąc za rosnącymi oczekiwaniami klientów oferuję usługi logistyczne dla ecommerce, które są poparte latami zbieranego doświadczenia. Posiadamy nie tylko doświadczenie, ale i odpowiedni sprzęt a także wyspecjalizowaną kadrę pracowników zajmujących się obsługą sklepów internetowych. Nasz system jest zsynchronizowany z największym platformami sprzedaży online – Shoper, PrestaShop, Shopify, IdoSell Shop, Shoplo, Magento, WooCommerce, GoShop, RedCart, Allegro, eBay, Amazon. Dzięki temu możemy zapewnić usługi logistyczne e-commerce na jak najwyższym poziomie.

Wiele sklepów tzw. start-upów szuka odpowiedniego rozwiązania dla swojego biznesu. Na pewno zastanawiają się jakie ponoszą koszty związane z tego typu współpracą.

usługi logistyczne dla e-commerce

Odpowiedź na to pytanie znajduje się poniżej – usługi logistyczne e-commerce- za co tak naprawdę ponosisz koszty:

  1. Dostawy – rozładunek Twoich dostawy wraz z weryfikacją ilościową oraz jakościową, a także zalokowanie towarów w odpowiednim miejscu paletowym lub półkowym;

  2. Magazynowanie – stawka podana za dobo paletę dla Twoich towarów, lub stawka miesięczna dla miejsca półkowego;

  3. Wydanie – realizacja zleceń do finalnych odbiorców; skompletowanie danego zamówienia oraz przygotowanie paczki do odbioru prze kuriera wg indywidualnych wytycznych Twojego e-sklepu, w tym wydruk etykiety i niezbędnych dokumentów, także dołożenie insertów reklamowych;

  4. Usługi dodatkowe – opakowania dedykowanie, czy taśma firmowa;

  5. Wysyłka – koszt samej wysyłki za pomocą firmy kurierskiej wg ustalonych stawek;

  6. Obsługa zwrotów – koszt za weryfikację pod względem ilościowym oraz jakościowym, dopuszczenie towaru do ponownej sprzedaży, przyjęcie asortymentu na stany magazynowe.

Usługi logistyczne dla e commerce – niezbędnym elementem przy tego typu działalności jest także obsługa zwrotów. Należy pamiętać o tym, że Twój kupujący ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny. Niezależnie od ilości wracanych paczek usługi logistyczne dla ecommerce to także obsługa zwrotów. Robimy to w sposób sprawny, a wszelkie wątpliwości są rozwiązywane na bieżąco, o czym jesteś informowany. Dlatego nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług, a przekonasz się, że usługi logistyczne dla e-commerce to trafne rozwiązanie!