podkarpacki park logistyczny

Park Logistyczny Rogoźnica k. Rzeszowa

Nowoczesne centrum logistyczne na Podkarpaciu oferuje wynajem powierzchni magazynowych, jak i biurowych.

Zlokalizowany w okolicach Rzeszowa, przy węźle krajowych i międzynarodowych szlaków Park Logistyczny Rogoźnica to doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu – współpracy z innymi firmami oraz wysyłania swoich towarów na cały kraj i świat. Znajduje się zaledwie 700 metrów od wjazdu na autostradę A4 i drogę ekspresową S19. Od Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka dzielą nas tylko 3 km, a do centrum stolicy Podkarpacia – Rzeszowa – dojedziemy w ciągu 10 minut.

 

Podkarpacki Park Logistyczny

 

Park Logistyczny Rogoźnica bezpośrednio sąsiaduje ze specjalną strefą ekonomiczną – Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym „Aeropolis”. W tym biznesowym sercu regionu zakłady produkcyjne wybudowało ponad 50 firm. Firmy logistyczne z Rzeszowa regularnie świadczą usługi dla przedsiębiorstw regionalnych, ale również dla firm z innych części Polski czy z zagranicy. Z tego względu odpowiednia lokalizacja jest niezwykle ważna dla szybkiej obsługi zleceń.

Magazyny wysokiego składowania

W Parku Logistycznym Rogoźnica oferujemy wynajem powierzchni w dwóch halach magazynowych wysokiego składowania – wybudowanej w 2013 roku, o powierzchni 13 tys. m²; oraz oddanej do użytku w 2017 roku, o powierzchni 11 tys. m². Obie hale są o wysokim standardzie:

firmy logistyczne rzeszów

Magazyny A+

Bezpieczne przechowywanie towarów w magazynach o wysokim standardzie

Biura

Wynajem powierzchni biurowych w najszybciej rozwijającym się centrum logistycznym

Dobra lokalizacja

Przy węźle autostrady A4 i drogi ekspresowej S19, blisko lotniska, w zagłębiu podkarpackiego biznesu

Atrakcyjna cena

Korzystne stawki za wynajem powierzchni biurowych i magazynowych w bardzo dobrej lokalizacji

    Zapytaj o usługę